O firmě


Počátky firmy sahají do roku 1995, kdy byla otevřena první prodejna Martinem Rigó v Trnavě. V roce 1996 se přestěhovala do Třebíče na Brněnskou ulici a o rok později na ulici Stařečka. Dne 5. května 2003 došlo k rozšíření sortimentu s nově postavenou vlastní provozovnou na Hrotovické ulici. V dubnu 2004 se firma rozrostla o pobočku v Jihlavě, o rok později přibývají pobočky ve Žďáře nad Sázavou a ve Znojmě.

Rovněž v roce 2004 byla ve stejném prostoru založena i společnost METEORSPORT, která je zaměřena výhradně na prodej motocyklů, náhradních dílů a doplňků pro motorkáře. I tato firma se začala postupem času rozrůstat, proto byla ve stejné ulici postavena další maloobchodní prodejna.

V současné době je firma AUTODÍLY METEOR s.r.o. největším skladem autodílů na Vysočině, kdy až 90% objednávek je vykrýváno z vlastního skladu.

Vize naší společnosti

  • být preferovaným dodavatelem náhradních dílů do autoservisů, autosalónů a montážních firem v celé škále dodávaného sortimentu zboží
  • být kvalifikovaným a spolehlivým partnerem všech dodavatelů a společně s nimi maximalizovat úspěch při realizaci strategických cílů
  • být náročným zaměstnavatelem spravedlivě oceňujícím přínos a aktivitu svých spokojených zaměstnanců