Brzdové systémy PAGID – kvalita, životnost a vynikající zkušenosti

Brzdové systémy PAGID – kvalita, životnost a vynikající zkušenosti

Značka PAGID je synonymem vynikající kvality a dlouhé životnosti. Pro všechny servisy, které dbají na vlastní reputaci a soustředí se na prvotřídní práci a spokojenost zákazníka, je výběr brzdových systémů značky PAGID správnou volbou. Zodpovědní mechanici rádi používají díly, s kterými mají oni a jejich zákazníci dobré zkušenosti – na značku PAGID se v tomto ohledu můžete stoprocentně spolehnout. Prověřená značka přináší zákazníkům navíc kvalitu a dlouhou životnost za velmi rozumnou cenu. O vynikající kvalitě produktů značky PAGID svědčí i jejich časté využití v moto sportu, kde se klade velký důraz na kvalitu materiálu.

Široká nabídka značky PAGID – konkrétní díly můžete vybírat a objednat zde

Kromě široké a kvalitní nabídky se značka PAGID důsledně věnuje i otázce bezpečnosti. PAGID klade velký důraz na testování svých výrobků. Výrobky testuje ve vlastním výzkumném a vývojovém centru, ale také v reálných podmínkách na silnicích. Například brzdová obložení před schválením sériové výroby absolvují až 300.000 kilometrů testovacích jízd a 1.000 hodin testování na zkušebních stanicích. Tím se maximalizuje bezpečnost a výkonost všech výrobků. Stejně pečlivě se výrobce věnuje všem produktům.

Široká nabídka značky PAGID

Požadovaný díl zaručeně najdete, produkce značky je opravdu široká a pokrývá celou škálu nejrůznějších typů vozidel. Nabízíme vám široké spektrum brzdových destiček a kotoučů, brzdové kapaliny, čističe brzd a montážní pasty.

S výběrem správného dílu vám rádi poradíme, neváhejte a obraťte se na nás. S veškerými produkty značky PAGID budete spokojeni vy i vaši zákazníci.

PAGID – stojí za vámi!

 

Tomáš Bělaška – ředitel AUTODÍLY METEOR s.r.o.

brzdové systémy PAGID

Hificar Třebíč 2008

Dne 6. června 2008 proběhla na Karlově náměstí v Třebíči premiérová prezentace ozvučení vozidel známých výrobců autohifi, jako např. Pioneer, Alpine, Focal, DLS, Crunch, Hifonics, Vibe, Fli a mnoha dalších značek… Kulturním programem plným soutěží a představením jednotlivých vystavovatelů provázel Milan Noha z Českého rozhlasu. Návštěvníci si měli možnost poslechnout v jednotlivých vystavovaných vozech svou oblíbenou muziku a objevit v ní „nové dimenze“.

Celý příspěvek