×

Historie hledání

logo Gulf Oil

Gulf Oil

Gulf Oil

Gulf Oil představení

Gulf Oil, v současnosti nejdynamičtěji se rozvíjející olejářská společnost a ikonická značka která v příštím roce oslaví 120 let od svého založení, nyní akceleruje své obchodní aktivity a rozvoj v celosvětovém měřítku.

Výjimečnost značky Gulf, její marketingový potenciál a příležitost kterou reprezentuje je unikátní tím, že se výrazně odlišuje od své konkurence, a to v hned několika aspektech:

 • Gulf je oficiálním partnerem ve svém oboru špičkových a světoznámých týmů v oblasti motorsportu a sportu:
  • tým McLaren F1
  • Aprilia Racing v seriálu MotoGP
  • fotbalový tým Manchester United

 

 • Gulf Life Style - produktové portfolio olejů, maziv, autokosmetiky a autochemie stejně jako samotná značka Gulf jsou dále akcentovány a zvýrazněny širokou škálou reklamního zboží a zejména kvalitního stylového oblečení a doplňků, tzv. „Gulf Life Style“, který odkazuje na největší úspěchy a tradici značky

 

 • Filmová star a ikonický film ze závodního prostředí. Jako jediná olejářská společnost má ve svém marketingovém portfoliu skutečnou filmovou „star“ – je jím herec Steve McQueen známý i svou přezdívkou „King of Cool“, který natočil film z motoristického prostředí vytrvalostních závodů „Le Mans“. Známe ho i z dalších klasických filmů, např. Bullitův případ, Sedm statečných, Motýlek, Skleněné peklo, Velký útěk, apod.

 

 •  Může se pochlubit několika výjimečnými světovými prvenstvími, mimo jiné např. zprovozněním vůbec první průjezdné čerpací stanice (tzv. systém „drive-in“) na světě v roce 1913 v Pittsburghu, Pensylvánie, USA. Tato čerpací stanice pak posloužila jako vzor všem dalším olejářským společnostem a systém „drive-in“ se rozšířil mnohem dále: restaurace, myčky, bankomaty v USA, apod.

 

 • Existencí naprosto unikátní a jedinečné soukromé sbírky 40 slavných sportovních vozů v dominantních barvách hlavního sponzora - v oranžovo modrých barvách Gulf: sbírka se nazývá ROFGO Gulf Heritage Collection

 

Široké výrobkové portfolio

Všechny oleje a maziva Gulf pro osobní a nákladní automobily, motocykly, zemědělské a stavební stroje a průmysl mají originální původ a vysoce překračují všechny technické požadavky na ně kladené. Ve spojení s pokročilými technologiemi výroby a aditivace je každý produkt navržen tak, aby v souladu s nejnovějšími předpisy zvyšoval výkon, spolehlivost, čistotu a životnost zařízení a přispíval také k ochraně životního prostředí.

Naši dodavatelé