Gulf Oil Čistič čalounění 750ml 190100419999

Gulf Oil Čistič čalounění 750ml 190100419999

Rychločistič čalounění, odstraňující odolné skvrny a nečistoty. Bez námahy čistí všechny typy textilního čalounění, střešní obložení a koberce. Renovuje a vyživuje povrchy a obnovuje vzhled. Alergicky přátelské eliminuje houby a roztoče. Obsahuje UV filtr, aby se zabránilo vyblednutí od slunečního světla. Speciální tryska zajišťuje hustší pěnu pro snadnější čištění.
179
Carex Leather cleaner and conditioner CAR40198

Carex Leather cleaner and conditioner CAR40198

CAREX 3D leather cleaner conditioner Silný a šetrný přípravek pro dokonalé hloubkové čištění a výživu kůže, obnovuje její přirozenou vůni. DOPORUČENÁ APLIKACE: na kůži aplikujte odpovídající množství přípravku a utěrkou CAREX CLEAN SHINE rozetřete do úplného vstřebání. Povrch poté vytřete dosucha běžnými papírovými utěrkami nebo jakoukoliv suchou jemnou tkaninou, např. CAREX for PERFECT WASH nebo CAREX CLEAN SHINE. K následné ochraně kůže doporučujeme z naši nabídky aplikovat přípravek CAREX LEATHER PROTECTION CREAM. Obsah: 250ml
350
K2 čisticí sada na čištění kůže Auron AURON

K2 čisticí sada na čištění kůže Auron AURON

Kůže patří k nejvznešenějším materiálům, které se používají zejména k posílení prestiže a pohodlí. K2 AURON LEATHER CLEAN & CARE SET poskytuje jemný, přirozeně matný vzhled a ochranu kůže proti oděru a praskání. Sada obsahuje: - K2 AURON CLEANER 200 ml - pěna na čištění kůže - K2 AURON PROTECTANT 150 ml - ochrana kůže proti oděru - K2 AURON BRUSH - čisticí kartáč - mikroutěrka
660
TURTLE WAX čistič a ochrana kůže TW7799

TURTLE WAX čistič a ochrana kůže TW7799

Přípravek pro čištění, renovaci a ochranu kožených částí v interiéru auta. Univerzální čistič a kondicionér na kůži. Neskapávající bohatý krém odstraňuje špínu a nečistoty. Proniká do kůže, renovuje přírodní pružnost. Přírodní esenciální oleje chrání proti vyblednutí a vysychání. Nepoužívejte na semiš, nubuk a Alkantaru.
220
Carex leather protection cream 250ml CAR40211

Carex leather protection cream 250ml CAR40211

Uzavírá kůži proti dalšímu znečištění po jejím vyčištění, zachovává její elasticitu, prodyšnost a obnovuje její přirozenou vůni.
320
ARMOR ALL ubrousky na kůži 20ks AA39120

ARMOR ALL ubrousky na kůži 20ks AA39120

Rychlý a snadný způsob, jak vyčistit, udržet a chránit kožené části interiéru auta. Extra pevné ubrousky jsou vyrobeny tak, aby bezpečně a efektivně odstranily skvrny a stopy od rozlití. Dodáváno v praktickém uzavíratelném balení. Vhodné také pro ošetření kožených aktovek, kabelek, sedaček i částí nábytku.
80
MA-FRA pěna na kůži H0051

MA-FRA pěna na kůži H0051

Čistící auto pěna na kůži k ošetřování a konzervaci kůže Charme Detergent od firmy Mafra. Specifikace:obsahuje přírodní elementy rostlinného původu, které zajišťují odstranění i velmi houževnatých nečistot z jakéhokoli typu kůže svým neutrálním složením působí do hloubky a zanechává kůži čistou a měkkou po dlouhou dobu připravuje na proces ošetřování a konzervace "kůží nových" ale i na mimořádný a intenzivní proces restaurace a ošetření kůží starších. Obsah balení 150 ml.
299
MA-FRA hydratační mléko na kůži H0053

MA-FRA hydratační mléko na kůži H0053

Ma-fra ošetřující mléko s emulgačními elementy Charme Hydrating zabraňující stárnutí kůže.
299
K2 prostředek k čištění a ochraně kůže LETAN200

K2 prostředek k čištění a ochraně kůže LETAN200

Čisticí prostředek pro přírodní a umělé kůže. Vhodný pro autočalounění, obuv a kožené zboží. Odstraní odolné skvrny. Dodává pružnost a přirozený vzhled. Vhodný pro všechny barvy kůže. Nepoužívejte na semiš nebo nubuk.
120

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací