Plastic Care emulze k ošetření plastů

Plastic Care emulze k ošetření plastů

Plastic Care čistí a chrání plasty před křehnutím. Emulze Plastic Care je ideální čistič plastů a lakovaných povrchů v interiéru, stejně jako na ošetření nárazníků a podobných částí vozu. Přípravek v praktickém balení ve spreji chrání proti popraskání a zašednutí povrchu. Čistí plast do hloubky a obnovuje jeho lesk. Díky pravidelnému používání prodlužuje chrání plasty proti křehnutí a prodlužuje jeho životnost. Má antistatické účinky. Svěže voní. Čistič plastů auta lze použít na vnitřní plasty. Vhodný je na veškeré plastové části v interiéru auta. Své použití si najde i v domácnosti nebo na zahradě na plastovém nábytku nebo plastových doplňcích.
278
Plastic Cleaner čistící pasta na plasty

Plastic Cleaner čistící pasta na plasty

Pasta Plastic Cleaner čistí plasty do hloubky Čisticí pasta Plastic Cleaner vyčistí i velmi zašlé plastové povrchy na autě, motorce, . Čistí bílé, barevné i černé plasty do hloubky. Má antistatický efekt. Povrch po ošetření pastou je následně více odolný proti nečistotám a prodlužuje životnost plastu. Pastu využijete i v domácnosti na okenní rámy, zahradní nábytek a jiné plastové výrobky. Čistí plasty v interiéru i venkovní plasty. Výhody pasty na vyčištění plastů účinná pasta na velmi zašlé barevné i bílé plasty působí do hloubky, regeneruje povrch má antistický účinek, po aplikace odpuzuje prach Jak dosáhnout nejlepšího výsledku s pastou Plastic Cleaner Silně znečištěné plochy předmyjte například naším
180
Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer aktivní čistič interiéru a odstraňovač zápachu

Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer aktivní čistič interiéru a odstraňovač zápachu

Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer vyčistí a provoní interiér vozu Aktivní tekutý čistič ve spreji Interior Cleaner and Odour Neutralizer je rychlý pomocník při čištění interiéru vašeho vozu a skvělý na eliminaci pachů nejen z nikotinu. Čistící přípravek v praktickém balení s rozprašovačem jednoduše a rychle vyčistí každé zákoutí interiéru vašeho auta. Je skvělý na odstranění prachu, nečistot, mastných otisků prstů, stop od bot. Vyčistí interiérové plasty, lakované povrchy, čalounění a dokonce i kůži. Dokonale vyčistí a hlavně zbaví interiér vozu nepříjemných pachů např. od cigaret. K aplikaci přípravku doporučujeme použit mikroutěrku nebo aplikační houbičku. Přípravek nastříkejte na hadřík nebo
299
Active Interior Cleaner aktivní čistič interiéru

Active Interior Cleaner aktivní čistič interiéru

Active Interior Cleaner rychlé a účinné čistění interiéru auta Active Interior Cleaner Multi Purpose Interior Cleaner od Autosolu čistí plasty, lakované povrchy, čalounění a kůži v interiéru vozu. Odstraní také znečištění od nikotinu nebo prachu. Má příjemnou vůni. Active Interior Cleaner je skvělý pomocník pro rychlé a snadné čištění interiéru vozu. K aplikaci přípravku doporučujeme použit mikroutěrku nebo aplikační houbičku . Díky praktickému rozprašovači se snadno aplikuje. Jak postupovat při čištění interiéru auta Pro zvýšení efektu povrch nejdříve setřete vlhkým hadříkem. Active Interior Cleaner dobře protřepejte. Trysku nastavte jejím otočením do požadované polohy. Aplikujte na nanášecí houbičku nebo
219
Čistič interiéru 750ml

Čistič interiéru 750ml

Čistí, chrání a udržuje všechny plastové součásti interiéru vozu. Antistatický účinek chrání před nahromaděním prachu a špíny, zanechává příjemnou vůni a hluboký lesk. Obsahuje UV filtr, který chrání před vyblednutím od slunečního svitu. Bez silikonu a rozpouštědla, nezpůsobuje podráždění. Produkt je vybaven speciální tryskou a kulovým ventilem. To umožňuje, aby produkt pracoval v mnoha pozicích.
199
Ochrana vnějších plastů Faspoiler

Ochrana vnějších plastů Faspoiler

Chrání a renovuje nárazníky a vnější plastové nebo gumové díly vozidel narušené atmosférickými a chemickými vlivy. Obsahuje výživné složky, které v několika minutách dodají lesk a vytvoří ochranu u všech druhů vyšedlých nebo odbarvených nárazníků a dílů z plastu a gumy.
199
Leštěnka na plasty Black Trim Wax 375ml

Leštěnka na plasty Black Trim Wax 375ml

Oživovač černých plastů Black Trim Wax od anglické firmy CarPlan. Je určen pro obnovu černých plastových dílů, jeho složení působí jako tuhá pasta. Obnovuje původní lesk černých dílů. Hodí se na všechny černé nárazníky, lišty, masky chladičů, postranní zrcátka, spoilery, gumové a plastové díly.
180
SCIC BLUE,kokpit spray středně lesklý

SCIC BLUE,kokpit spray středně lesklý

Přípravek na vnitřní plasty s učinným oživujícím středně lesklým složením zajišťuje ochranu plastu. Nezanechává mastný povlak a nevyvolává odlesky v čelním skle.
170
SCIC GREEN,kokpit čistí a pohlc.zápach

SCIC GREEN,kokpit čistí a pohlc.zápach

Přípravek MA-FRA Scic Green učinný čistič a pohlcovač zápachu z cigaretového kouře v interiéru vozu. Má antistatický účinek.
170

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací