Glass Cleaner extra strong čistič skel extra silný

Glass Cleaner extra strong čistič skel extra silný

Čistič skel Glass Cleaner Extra Strong ve spreji zanechá okna u aut čistá a bez šmouh. Dobrá viditelnost je pro bezpečné řízení neodmyslitelná. Nedělejte kompromisy, použijte přípravky ověřené zákazníky. Čistič skel auta Glass Cleaner Extra Strong odstraní veškeré nečistoty, jako prach, mastnotu, otisky rukou, kapky od deště, bláto, nikotin. Použijte ho na všechny skleněné plochy včetně zrcátek. Po vyčištění nezanechává šmouhy a má antistatický efekt, takže odpuzuje prachové částice. Výhody přípravku na čištění skel Praktické balení ve spreji usnadňuje čištění skla Antistatický efekt, odpuzuje prach Silný účinek, nezanechává šmouhy Ideální pro všechny skleněné plochy i zrcátka Skvělá viditelnost díky
249
Glass clean - pěna na okna

Glass clean - pěna na okna

Pěna na čištění skel automobilu s leštícím efektem Glass Clean&Shine od italské firmy Mafra.
180
čistič skel s aktivní pěnou 500ml Mafra

čistič skel s aktivní pěnou 500ml Mafra

Čistí a odmašťuje všechny druhy skel a hladkých ploch. Snadno odstraňuje odolné nečistoty jako nikotin a mastnotu. Nezanechává šmouhy. Vytváří aktivní pěnu.
145
Čistič skel, světel, zrcátek 750ml

Čistič skel, světel, zrcátek 750ml

Výkonný čistič světlometů a zrcátek vozidel. Snadno odstraňuje všechny tvrdé nečistoty, dehet, zbytky hmyzu, silikon, olej a výfukové usazeniny. Nenarušuje xenonová světla. Zanechává příjemnou citronovou vůni. Vhodné také pro použití v domácnosti, čištění oken a zrcadel. Odstraňuje nečistoty z dlaždic a plastu. Produkt je vybaven speciální tryskou a kulovým ventilem pro aplikaci z několika úhlů.
149
ubrousky na sklo 20ks

ubrousky na sklo 20ks

Extra pevné ubrousky od firmy Armor All představují rychlý a snadný způsob čištění oken a skel automobilu bez šmouh. Odstraní většinu nečistot, mastnotu a zaschlý hmyz. Neobsahují amoniak a proto jsou bezpečné i na tónovaná skla.
90
utěrka na sklo 30x40cm

utěrka na sklo 30x40cm

Utěrka z mikrovlákna pro čištění skel, velikost: 30x40 cm 280G / SQ. M.
45
stěrka na okna teleskop

stěrka na okna teleskop

Praktická plastová stěrka z planžetou vyrobenou ze silikonové gumy a teleskopiskou rukojetí. Zajišťuje dokonale setření a čistotu skla. Délka 78 - 140 cm
320
sada na opravu čelního skla a světlometů

sada na opravu čelního skla a světlometů

Unikátní aplikační systém zcela eliminuje molekuly vzduchu, které zůstávají po rozbití skla, a vyplňuje je zvláštním spojením se sklem. Pryskyřice je vytvrzena, když je vystavena slunečnímu záření. Produkt má nakonec průhlednou formu, takže oprava není vidět.
460
čistič skel 500ml Carlson

čistič skel 500ml Carlson

Přípravek nezanechává šmouhy odstraňuje mastnotu nepoškozuje plasty a gumu
70

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací