Doprava na silnicích je stále hustší a s tím jsou spojená rizika nebezpečného chování řidičů a nehody. Velkým trendem se proto stávají kamery do auta. Opravdu jsou tak dobrým pomocníkem řidiče?

Při dnešním provozu se kamera opravdu vyplatí. Natočené záběry totiž mohou posloužit jako důkazní materiál při řešení dopravních přestupků nebo nehody.  Záznamy můžete poskytnout policii nebo pojišťovně k vyšetřování nehody. Materiály ovšem nesmíte veřejně publikovat a šířit. A také si dejte pozor při cestě do zahraničí. V některých státech jsou kamery v autě zakázány. U nás v prodejně Autodíly Meteor pomůžeme vybrat tu optimální kameru. Je dobré si pohlídat parametry jako je velikost úložiště, kvalita záznamu a také možnost uzamčení soubor při nárazu.

Neoline kamera Neoline X72, FullHD, CPL filtr NEOLINEX72
3 199

Neoline kamera Neoline X72, FullHD, CPL filtr NEOLINEX72

Full HD kamera do auta NEOLINE (1080p 30fps, 720p 60fps), obrazový snímač SONY Exmor, světelnost f 1.8, s úhlem záběru 140°, s displejem IPS 2.0", s WDR, podpora až 128GB SD karty. Sofistikovaný parkovací režim umožňuje individuální nastavení nahrávání při parkování, jako rozlišení, citlivost, spuštění nahrávání otřesem nebo pohybem, nebo oběma senzory. Kamera obsahuje Noční režim v monochromatickém módu pro lepší zachycení obrazu při snížené viditelnosti. Možnost doplnit napájecí adaptér i pro trvalou montáž. Kamera obsahuje manuálně nastavitelný CPL filtr. Pro vozidla s palubním napětím 12/24V. Menu v češtině.
Neoline kamera Neoline S39, Active Night Vision NEOLINES39
2 959

Neoline kamera Neoline S39, Active Night Vision NEOLINES39

Full HD kamera do auta NEOLINE s jedinečnou technologií "Active NightVision", která při poklesu světla automaticky přepne IR filtr čočky, což umožní viditelnost na objekty i při téměř úplné tmě. Kamera s parkovacím režimem, úhlem záběru až 160°, s displejem 3.0", G-senzor přetížení, WDR, možnost kdykoliv uzamknout právě nahrávané video, pro vozidla s palubním napětím 12/24V.
Neoline kamera Neoline G-tech X53 duální, wifi, GPS NEOLINEX53
7 229

Neoline kamera Neoline G-tech X53 duální, wifi, GPS NEOLINEX53

NEOLINE Palubní kamera 2-kanálová FullHD + HD, SONY Exmor obrazový snímač, 3-osý senzor přetížení, detekce pohybu. Komponentní systém umožňuje trvalou skrytou montáž jednotlivých částí, kamery jsou tak malé že nepřitahují pozornost. Nastavení kamery, stahování záznamů a online zobrazení umožňuje mobilní aplikace vyvinutá speciálně pro tuto kameru. PC aplikace při přehrávání záznamu videa zobrazuje i trasu s pozicí vozidla v mapovém podkladu. Napájení 3-vodičové pro optimální fungování v parkovacím režimu. Externí mikrofon umožňuje kvalitní záznam zvuku, SD karta 16GB v balení (podpora až 64GB), vyrobené v Koreji.
Neoline kamera Neoline S31 FullHD, CPL, WDR NEOLINES31
2 299

Neoline kamera Neoline S31 FullHD, CPL, WDR NEOLINES31

Full HD mini kamera do auta NEOLINE s úhlem záběru 140°, s displejem 1.5", G-senzor přetížení, WDR, možnost kdykoliv uzamknout právě nahrávané video, pro vozidla s palubním napětím 12/24V, podpora 64GB SD karty, možnost doplnit napájecí adaptér i pro trvalou montáž. Kamera obsahuje manuálně nastavitelný CPL filtr pro odstranění odlesků za slunečného počasí, mini "U" držák a přísavka v balení.
Doplňky autokamera Full HD pod zpětné zrcátko 7321
1 499

Doplňky autokamera Full HD pod zpětné zrcátko 7321

Zajímavá černá skříňka, která zaujme už tím, kam se umisťuje. Její správné místo je pod zpětným zrcátkem. Díky své univerzálnosti pasuje do každého automobilu. Nabídne standardní funkce, jako je třeba automatický detektor pohybu, nepřetržité nahrávání, ale i automatické vypnutí nejenom při nečinnosti. Zde přijde vhod funkce Motion Detect, která dokáže identifikovat případnou kolizi, díky čemuž je tato kamera do auta automaticky vypnuta, čímž dojde k bezpečnému uložení samotného záznamu, který může posloužit jako důkaz.Možnost nahrávání ve formátu Full HD, tedy v tom nejlepším možném rozlišení. Integrovaný displej o velikosti 1,5 palce.
Doplňky autokamera DDQ MG4B, wifi, GPS MG4B
3 190

Doplňky autokamera DDQ MG4B, wifi, GPS MG4B

Full HD kamera do auta s vestavěnou GPS, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má funkci "Gesture Sensing", která umožní uzamčení videa nebo uložení fotky mávnutím ruky před kamerou. Čočka je 6-vrstvá se 152° úhlem snímání, světelnost F1.8
Doplňky autokamera s Wifi, magnet otoč A1PRO
3 890

Doplňky autokamera s Wifi, magnet otoč A1PRO

Full HD kamera do auta s GPS anténou, 1,5'' displejem, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má 360° otočný držák a magnetické konektory, což umožňuje komfortní obsluhu. Čočka je 6-vrstvá se 150° úhlem snímání, světelnost F2.0, české menu.
Neoline kamera Neoline X-COP 9100S NEOLINE9100S
13 994

Neoline kamera Neoline X-COP 9100S NEOLINE9100S

Palubní kamera do auta s pokročilými funkcemi a radarovým detektorem. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou díky čemuž Vás kamera upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací