Amio odpuzovač kun 6ks KUN05PL
450

Amio odpuzovač kun 6ks KUN05PL

Odpuzovač kun KUNAGONE - balení obsahuje 6 kusů. Patentovaný polský výrobek, který odolává útoku kun na elektrickou instalaci vašeho automobilu. Uvolňuje přirozený zápach psa přirozeného nepřítele, který vyděsí nejen kuny, ale i jiné divoká zvířata. Může být použit i v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divokých zvířat. Složení: směs štětin z vybraných ošetřovacích salonů několika psů různých plemen, tepelně upravená, s přídavkem vůní odpuzujících divoká zvířata a rostlinného vosku, který prodlužuje účinek produktu. Účinnost produktu byla potvrzena během pokusů a studií trvajících 12 měsíců. Testy probíhaly v domácnostech, kde kuny způsobily škody na střechách, v podkroví a pod kapotou vozu. Způsob činnosti a složení jsou patentované.
Amio plašič kun 1ks KUN02PL
99

Amio plašič kun 1ks KUN02PL

Odpuzovač kun KUNAGONE - balení obsahuje 1 kus produktu. Patentovaný polský výrobek, který odolává útoku kun na elektrickou instalaci vašeho automobilu. Uvolňuje přirozený zápach psa přirozeného nepřítele, který vyděsí nejen kuny, ale i jiné divoká zvířata. Může být použit i v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divokých zvířat. Složení: směs štětin z vybraných ošetřovacích salonů několika psů různých plemen, tepelně upravená, s přídavkem vůní odpuzujících divoká zvířata a rostlinného vosku, který prodlužuje účinek produktu. Účinnost produktu byla potvrzena během pokusů a studií trvajících 12 měsíců. Testy probíhaly v domácnostech, kde kuny způsobily škody na střechách, v podkroví a pod kapotou vozu. Způsob činnosti a složení jsou patentované.
Amio Plašič zvěře černý 2ks 02453
45

Amio Plašič zvěře černý 2ks 02453

Akustický plašič zvěře, sada 2ks. Připevňuje se na přední část vozidla, při jízdě pak vydává vysoký tón nad prahem slyšitelnosti lidského ucha, který plaší zvěř, ale neruší.Návod na montáž: Plašič zvěře namontujte na přední část vozidla na takové místo, aby bylo za jízdy pod náporem vzduchu. Širší strana trubice musí směřovat před vozidlo. Již od 50 km/h aktivuje proud vzduchu ultrazvukový signál, který odežene zvěř ze silnice. Není potřeba žádné napájení. Snadné připevnění samolepicími proužky. Dosah ultrazvukového signálu až 400 m ve směru jízdy.
Amio plašič zvěře plochý 2ks 02455
80

Amio plašič zvěře plochý 2ks 02455

Akustický plašič zvěře - sada 2ks. Instaluje se na přední část automobilu a při jízdě pak vydává vysoký tón, který plaší lesní zvěř a následně ji odradí od pohybu v blízkosti vozovky. Aktivuje se proudícím vzduchem při jízdě.
Kemo plašič hlodavců (kun) M100N
599

Kemo plašič hlodavců (kun) M100N

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců. Vysílá ultrazvukové signály, které jsou nepříjemné pro poslech pro většinu hlodavců v blízkosti zaparkovaného vozu.
Kemo plašič hlodavců (kun) IP65 M180
1 080

Kemo plašič hlodavců (kun) IP65 M180

Špičkový ultrazvukový odpuzovač - plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod. Extrémně odolný přístroj s krytím IP65, odolný i proti ponoření do vody.
Kemo odpuzovač kun na baterie M302
790

Kemo odpuzovač kun na baterie M302

Univerzální vysokofrekvenční odpuzovač kun a hlodavců, napájen 4 x C bateriemi s dlouhou životností. Kvalitní nemecký produkt pro použití jak v automobilech, tak i doma, v garáži nebo pod altánem kde není přívod elektřiny.
K2 ANTI MARTEN 400 ml - sprej odpuzující kuny K199
170

K2 ANTI MARTEN 400 ml - sprej odpuzující kuny K199

Vysoce účinný sprej pro auta a objekty, který chrání před kunami, hlodavci, kočkami apod. Výstražné symboly nebezpečnostiSignální slovoNebezpečíObsahujePentan.Standardní věty o nebezpečnostiExtrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: může prasknout při zahřátí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.Pokyny pro bezpečné zacházeníUchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte
Kemo Ultrazvukový odpuzovač 8-40 kHz M071N
930

Kemo Ultrazvukový odpuzovač 8-40 kHz M071N

M071N je univerzální ultrazvukový generátor, vysílá pulzující agresivní ultrazvukové vlny které zvířata vnímají jako velmi rušivé a nepohodlné. Zařízení dokáže odehnat hlodavce, psi, kočky, hmyz, ptáky. Obsahuje otočný ovladač, kterým lze plynule nastavit vysílaná frekvence až do 40kHz. K přístroji je také možné připojit Kemo přídavný reproduktor pro větší prostory.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací