×

Historie hledání

Wunderbaum stromeček
39

Wunderbaum stromeček

Vůně visačka WunderBaum 5g 1ks. Osvěžovače vzduchu Wunder-Baum, známé a nepřehlédnutelné svým tvarem stromečku, nabízí široké portfólio vůní pro auto, domov nebo kancelář.
Wunderbaum tekutý 4,5ml různé vůně
99

Wunderbaum tekutý 4,5ml různé vůně

Vůně WunderBaum Classic tekutý - passion 4,5ml. Tekutý osvěžovač vzduchu Wunder-Baum s unikátním systémem. Příjemná vůně parfému do prostoru proniká skrz šňůrku vedoucí přes uzávěr. Tester vůně na každém blisteru. Jednoduché použití a dlouhotrvající vůně.
Wunderbaum clip různé vůně
75

Wunderbaum clip různé vůně

Vůně WunderBaum Clip - vanilka. Nový typ osvěžovače vzduchu Wunder-Baum, předností Clipu Wunder-Baum je atraktivní design a široká řada možností umístění zpětné zrcátko, řadicí páka, opěrka hlavy, ruční brzda, a jiné. Clip je v nejoblíbenějších vůních: Sport, Vanilka, Tribal a Tropic.
osvěžovač vzduchu bubblegum 200ml
248

osvěžovač vzduchu bubblegum 200ml

Osvěžte svoje smysly Bubblegum Angelic Air osvěžovačem vzduchu, který je ideální na odstranění zápachu jak v autě, tak i v domácnosti.
Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer aktivní čistič interiéru a odstraňovač zápachu
299

Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer aktivní čistič interiéru a odstraňovač zápachu

Active Interior Cleaner and Odour Neutralizer vyčistí a provoní interiér vozu Aktivní tekutý čistič ve spreji Interior Cleaner and Odour Neutralizer je rychlý pomocník při čištění interiéru vašeho vozu a skvělý na eliminaci pachů nejen z nikotinu. Čistící přípravek v praktickém balení s rozprašovačem jednoduše a rychle vyčistí každé zákoutí interiéru vašeho auta. Je skvělý na odstranění prachu, nečistot, mastných otisků prstů, stop od bot. Vyčistí interiérové plasty, lakované povrchy, čalounění a dokonce i kůži. Dokonale vyčistí a hlavně zbaví interiér vozu nepříjemných pachů např. od cigaret. K aplikaci přípravku doporučujeme použit mikroutěrku nebo aplikační houbičku. Přípravek nastříkejte na hadřík nebo
držák Wunderbaum Tree
80

držák Wunderbaum Tree

Stylový, praktický, lehce přemístitelný držák osvěžovače vzduchu ve tvaru stromečku, pro Váš oblíbený osvěžovač vzduchu. Držák lze opakované použít a to bez zanechání stop po lepení. Samozřejmosti je také snadná výměna Vašich oblíbených vůní. Lze jej použít kdekoliv v autě či domácnosti. Skvěle se hodí k pelíškům zvířátek, do koupelny, na záchod nebo do skříní s oblečením.
aroma car wood mini
0

aroma car wood mini

Vybrané vůně vytvořené z přírodních olejů zázračně osvěží každý interiér a odstraní nepříjemné zápachy. Je to moderní dekorace, zavěšená na zpětném zrcátku automobilu, která zdůrazní jedinečnost každého vozu. Vůně: Black, Bubble Gum, Green Tea, Lemon, New Car, Ocean, Strawberry, Vanilla
Areon Leather Collection - Gold
0

Areon Leather Collection - Gold

Luxusní a unikátní osvěžovač vzduchu, určený především do automobilu. Závěsný perforovaný kožený váček je naplněný parfemovanými krystaly, které díky speciální výrobní technologii udrží svou vůni extrémně dlouho, a to až 1 rok. Pokud se vůně bude časem zdát málo intenzivní, stačí obalem zatřást, nebo krystalky promnout – jakmile se o sebe budou třít, parfém se opět silně rozvoní. Stylově provedený osvěžovač je opatřen spolehlivým zapínáním na magnet a delším poutkem k zavěšení.

Naši dodavatelé