Amio odpuzovač kun 6ks KUN05PL

Amio odpuzovač kun 6ks KUN05PL

Odpuzovač kun KUNAGONE - balení obsahuje 6 kusů. Patentovaný polský výrobek, který odolává útoku kun na elektrickou instalaci vašeho automobilu. Uvolňuje přirozený zápach psa přirozeného nepřítele, který vyděsí nejen kuny, ale i jiné divoká zvířata. Může být použit i v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divokých zvířat. Složení: směs štětin z vybraných ošetřovacích salonů několika psů různých plemen, tepelně upravená, s přídavkem vůní odpuzujících divoká zvířata a rostlinného vosku, který prodlužuje účinek produktu. Účinnost produktu byla potvrzena během pokusů a studií trvajících 12 měsíců. Testy probíhaly v domácnostech, kde kuny způsobily škody na střechách, v podkroví a pod kapotou vozu. Způsob činnosti a složení jsou patentované.
450
Amio plašič kun 1ks KUN02PL

Amio plašič kun 1ks KUN02PL

Odpuzovač kun KUNAGONE - balení obsahuje 1 kus produktu. Patentovaný polský výrobek, který odolává útoku kun na elektrickou instalaci vašeho automobilu. Uvolňuje přirozený zápach psa přirozeného nepřítele, který vyděsí nejen kuny, ale i jiné divoká zvířata. Může být použit i v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divokých zvířat. Složení: směs štětin z vybraných ošetřovacích salonů několika psů různých plemen, tepelně upravená, s přídavkem vůní odpuzujících divoká zvířata a rostlinného vosku, který prodlužuje účinek produktu. Účinnost produktu byla potvrzena během pokusů a studií trvajících 12 měsíců. Testy probíhaly v domácnostech, kde kuny způsobily škody na střechách, v podkroví a pod kapotou vozu. Způsob činnosti a složení jsou patentované.
99
Amio odpuzovač hlodavců DUO Led 01689

Amio odpuzovač hlodavců DUO Led 01689

Přístroj je vybaven dvěma bzučáky a bleskovou diodou s vysokým jasem. Ultrazvuk v kombinaci se silnými záblesky zvládne odehnat škůdců. Přístroj má elektronický modul, který vypíná přístroj po spuštění motoru a automaticky ho zapne při vypnutí motoru. Přístroj se vyznačuje jednoduchou montáží - připojujeme dva dráty zakončené očkovými konektory přímo k akumulátoru. Odpuzovač se umisťuje do motorového prostoru. Je odolná vůči vlhkosti avšak je nutné jej chránit před přímým vlivem stříkající vody.
850
Kemo Ultrazvukový odpuzovač 8-40 kHz M071N

Kemo Ultrazvukový odpuzovač 8-40 kHz M071N

M071N je univerzální ultrazvukový generátor, vysílá pulzující agresivní ultrazvukové vlny které zvířata vnímají jako velmi rušivé a nepohodlné. Zařízení dokáže odehnat hlodavce, psi, kočky, hmyz, ptáky. Obsahuje otočný ovladač, kterým lze plynule nastavit vysílaná frekvence až do 40kHz. K přístroji je také možné připojit Kemo přídavný reproduktor pro větší prostory.
930
Kemo plašič hlodavců (kun) IP65 M180

Kemo plašič hlodavců (kun) IP65 M180

Špičkový ultrazvukový odpuzovač - plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod. Extrémně odolný přístroj s krytím IP65, odolný i proti ponoření do vody.
1 080
Kemo odpuzovač kun na baterie M302

Kemo odpuzovač kun na baterie M302

Univerzální vysokofrekvenční odpuzovač kun a hlodavců, napájen 4 x C bateriemi s dlouhou životností. Kvalitní nemecký produkt pro použití jak v automobilech, tak i doma, v garáži nebo pod altánem kde není přívod elektřiny.
790
K2 ANTI MARTEN 400 ml - sprej odpuzující kuny K199

K2 ANTI MARTEN 400 ml - sprej odpuzující kuny K199

Vysoce účinný sprej pro auta a objekty, který chrání před kunami, hlodavci, kočkami apod. Výstražné symboly nebezpečnostiSignální slovoNebezpečíObsahujePentan.Standardní věty o nebezpečnostiExtrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: může prasknout při zahřátí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.Pokyny pro bezpečné zacházeníUchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte
170
Kemo plašič hlodavců (kun) M100N

Kemo plašič hlodavců (kun) M100N

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců. Vysílá ultrazvukové signály, které jsou nepříjemné pro poslech pro většinu hlodavců v blízkosti zaparkovaného vozu.
599
Kemo ultrazvukový odpuzovač 230V IP65 M234

Kemo ultrazvukový odpuzovač 230V IP65 M234

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, univerzální s napájením 230V. Extrémně odolný přístroj s krytím IP65. Tento odpuzovač - plašič je odolný i proti ponoření do vody.
1 490

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací