ICE EX rozmražovač 500ml
199

ICE EX rozmražovač 500ml

Slouží k okamžitému rozmrazení autoskel a zároveň chrání před opětovným vytvořením námrazy.
rozmrazovač skel 500ml
99

rozmrazovač skel 500ml

Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů v dóze s mechanickým rozprašovačem. Dokonale odstraní námrazu, zanechává ochranný film a zamezuje opětovnému zamrzání.
De-Icer rozmrazovač skel
140

De-Icer rozmrazovač skel

Praktický De-Icer rozmrazovač skel Rozmrazovač skel oceníte v zimních měsících. De-Icer snadno odstraní ledovou krustu na Vašem autě. Můžete ho použit i jako prevenci proti zamrzání skel. I v případě pevného nánosu jednoduše nastříkejte rozmrazovač na okno auta odshora dolů a chvíli vyčkejte než led povolí. Rozmrazovač je možné použít i v interiéru, stačí jej nastříkat na hadřík a zledovatělý povrch utřít. Na objednávku možno dodat i větší 1 litrové balení.
Rozmrazovač skel, světlometů, zrcátek  750ml
189

Rozmrazovač skel, světlometů, zrcátek 750ml

Rychle odstraňuje zamrzlé čelní sklo i okna a zanechávají sklo čisté. Také pomáhá odstranit led a námrazu ze stěračů, světlometů a zrcátek. Produkt je vybaven speciální tryskou a kulovým ventilem. To umožňuje pracovat v každé poloze.
odvlhčovač do auta BIG 300g
385

odvlhčovač do auta BIG 300g

Odvlhčovač do auta ve formě polštářku s patentovaným indikátorem plnosti. PINGI odvlhčovací polštářky pohlcují vzdušnou vlhkost z interiéru automobilu a tak pomáhají zabraňovat vzniku zamlžení oken. Bezpečné použití, atraktivní design, šetrné k životnímu prostředí. Polštářek nepropouští vodu zpět do interiéru. Patentovaný indikátor změní barvu, když je polštářek zcela nasycen vlhkostí. Polštářek vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon 600W a 6 minut vysušujte. Poté je polštářek znovu připraven k pohlcování vlhkosti.
rozmrazovač ledu na skle 500ml
202

rozmrazovač ledu na skle 500ml

Pro všechna zamrzlá automobilová skla. délka (v cm) : 50 cm , Typ kontejneru : Rozprasovaci lahev , objem : 500 ml ,
Odvlhčovač do auta (FoggyStop)
329

Odvlhčovač do auta (FoggyStop)

Nový FoggyStop PLUS s větším objemem aktivní náplně as kolorimetrickým vlhkoměrem kruh orámovaný červenou linkou. Inovativní produkt americké firmy SIGNUS Technology Corp. zabraňující zamlžení a vzniku námrazy na vnitřní straně skla automobilu. FoggyStop automaticky udržuje vlhkost vzduchu v autě pod rosným bodem a takzamezuje zamlžení nebo zamrznutí jinovatky. Produkt je opatřen orientačním kolorimetrickým indikátorem vlhkosti, pohlcuje pachy vznikající zejména kouřením nebo převozem psů, snižuje riziko koroze svárů karosérie, zejména pak podlahy. Navíc lze výrobek vysušit za 2 minuty a opakovaně použít až 100x po dobu 3 let. Kdo již zažil stres a nebezpečí ze zamlžení nebo zamrzání čelního skla auta dokáže ocenit toto
rozmrazovač skel Marcus 750ml
99

rozmrazovač skel Marcus 750ml

Vysoce účinný rozmrazovač skel. Díky unikátní vyvinuté technologii velmi efektivně rozmrazuje led, námrazu a zmrzlý sníh na skle automobilu. Působí v podmínkách do -35 °C, nepoškozuje gumové součásti automobilu ani stěračů.
odvlhčovač do auta 500g
330

odvlhčovač do auta 500g

Odvlhčovač do auta M.N.C. Delight Pingi je praktický polštářek o velikosti 180 x 140 x 29mm a váze 0,51kg, který pohlcuje vzdušnou vlhkost nahromaděnou v automobilu. Zabraňuje tak rosení, mlžení a namrzání skel uvnitř auta. Spolu s vlhkostí pohlcuje rovněž nežádoucí pachy. Polštářek lze používat opakovaně nesčetně krát. Stačí ho po nasátí vlhkosti dobře vysušit například v mikrovlnné troubě 600W - 6min, na topení nebo na slunci.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací