×

Historie hledání

zvedák nůžkový 1500kg

zvedák nůžkový 1500kg

Nůžkový zvedák s nosností 1500kg. Je tvořen robustním tělem s podstavcem který je odolný a dostatečně rozměrný pro stabilní zdvih. Součástí zvedáku je kvalitní závitová tyč, která odolá vysokému zatížení heveru. Zdvihání je prováděno šroubováním, pomocí přiložené ocelové kliky.
660
pistole na huštění pneu

pistole na huštění pneu

Pistole pro dofukování pneumatik s analogovým měřičem tlaku v pneumatikách. Součástí balení je adaptér pro upevnění na ventilek pneumatiky. Dofukování je řízené ruční spouští, po ukončení dofukování měřič zobrazuje reálný tlak v pneumatice. Vypouštěcím ventilem na rukojeti je možné tlak v kole snížit. Analogový měřič tlaku s měřením až do 16 bar.
0
měrky ventilů

měrky ventilů

Sada spárových měrek 0,05 - 1mm, 20 měřících listů.
0
momentový klíč

momentový klíč

Klíč momentový s nástavcem a třemi ořechy.
0
hustilka ruční Alca

hustilka ruční Alca

Hustilka ruční ALCA. Vysokotlaká ruční hustilka na pneumatiky do auta 100 PSI 7 BAR, vyrobena z kvalitní oceli pokryta práškovou barvou. Hustilka je vybavena 50cm dlouhou hadicí 4 adaptéry pro huštění kol, míčů, nafukovacích matrací apod.
390
kompresor 12V 2-pístový

kompresor 12V 2-pístový

Vysoce výkonný dvoupístový motor kompresoru s výkonem 150 Psi.Celokovová vysoce odolná konstrukce s chromovaným tělem motoru Vhodný také pro dofukování větších pneumatik nákladních vozidel. Klešťové svorky pro připojení přímo k akumulátoru vozidla, adaptéry pro nafukování gumových člunů, lehátek a míčů. Odolná brašna pro kompresor i příslušenství pro snadné přenášení či bezproblémové trvalé uskladnění v zavazadlovém prostoru vozidla, univerzální použití pro pneu, kemping a sport. Délka kabelu 3 m. 5m dlouhá vinutá tlaková hadice s vysoce odolnou koncovkou se šroubovacím i nasazovacím uchycením k ventilku - po našroubování není nutné koncovku držet namáčknutou na ventilku po celou dobu nafukování, vestavěný tlakoměr jednotky měření bar / PSI, rozsah měření 0-10 bar / 0-150 PSI.
1 250
zvedák nízkoprofilový 2,5t

zvedák nízkoprofilový 2,5t

Popis produktu: rozsah zdvihu: min. 95mm, max. 380 mm, hmotnost: 10,5 kg
0
zvedák 2t nízkoprofil

zvedák 2t nízkoprofil

Zvedák pojízdný - nízkoprofilový 2t - certifikát: TÜVGS. Zdvih 80-360mm.
0

Naši dodavatelé