SONAX Čistič klimatizace antibakteriální 03231000

SONAX Čistič klimatizace antibakteriální 03231000

Přípravek trvale odstraňuje nepříjemné pachy, je vhodný pro nová i používaná vozidla. Klimatizace vašeho vozu je úrodnou půdou pro řadu mikroorganismů (kvasinky, bakterie, houby), které způsobují v interiéru nepříjemný zápach a mohou vyvolat i závažné alergie. Běžné dezinfekční prostředky zničí cca 99,9% bakterií, avšak přeživší jedinci (0,1%) se během několika hodin rozmnoží zpět na miliony. V důsledku toho se mohou vytvořit extrémně nebezpečné bakteriální mutace, odborně nazývané multidrogově rezistentní bakterie. hmotnost ( v kg ) : 0.132 kg , vyska ( v mm ) : 135 mm , Hloubka (mm) : 53 mm , Sirka v mm : 53 mm , průměr v mm : 53 mm , objem : 100 ml ,
230
Agrimex Čistič výparníků Clim, 400 ml K0011

Agrimex Čistič výparníků Clim, 400 ml K0011

Speciální pěna ve spreji se silnými desinfekčními účinky připravená pro snadné a rychlé čištění klimatizací. Atas Clim ničí choroplodné zárodky a baktérie, které jsou příčinu zápachu, slzení očí i dráždění dýchacích cest. Je jednoduchý v použití. Je parfémovaný a vystačí na několik použití.
294
K2 čistič klimatizace pěna KLIMADOKTOR

K2 čistič klimatizace pěna KLIMADOKTOR

Pěnový čistič klimatizace je optimální prostředek na čištění a desinfekci klimatizačních systémů všech motorových vozidel. Aplikuje se pomocí přibalené hadičky do výparníku a ventilačních otvorů kanálů klimatizace. Účinně zabíjí plísně i bakterie, zabraňuje tvorbě plísní a čistí všechna dostupná místa ventilace od hmyzu, mastnoty a znečištění, které snižují účinnost klimatizační jednotky.
140
K2 klima osvěžovač 150ml KLIMAFRESH

K2 klima osvěžovač 150ml KLIMAFRESH

Prostředek pro osvěžení klimatizace a vzduchu ve vašem autě. Lze jej do všech typů klimatizací. Odstranuje nepříjemné pachy z celého systému klimatizace. Zanechává po použití svěží vůni.
150

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací