BRITAX RÖMER Autosedačka Romer Dualfix M i-Size Storm grey BRR022732STORMGR

BRITAX RÖMER Autosedačka Romer Dualfix M i-Size Storm grey BRR022732STORMGR

Sedačka DUALFIX M i-SIZE je flexibilní novinka mezi dětskými autosedačkami, která je vhodná pro děti od 61 do 105 cm. Díky rotaci o 360° lze autosedačku použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání vašeho dítěte velmi snadné. Sedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale také svým designem, za který získaly ocenění – vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i stylová.
10 790
BRITAX RÖMER Autosedačka Romer Dualfix R BRR022202

BRITAX RÖMER Autosedačka Romer Dualfix R BRR022202

Ať už je otočena ve směru nebo proti směru jízdy, nabízí autosedačka Dualfix 2 R všestrannou flexibilitu. Díky funkci otočení o 360° je usazení a připoutání vašeho dítěte jednoduchost sama. Stejně jako změna polohy z orientace proti směru jízdy na orientaci ve směru jízdy. Stisknutím tlačítka můžete autosedačku Dualfix 2 R otočit směrem k otevřeným dveřím vozidla, což vám usnadní uložení dítěte do autosedačky a zapnutí pásů. Poté autosedačku otočte zpět do požadované polohy, dokud nezapadne na místo a můžete vyrazit. Dualfix 2 R je vždy otočena správným směrem. Sedačku můžete použít až do 18 kg proti směru jízdy a krátká ochrana proti rotaci poskytuje větší prostor pro nohy. Nebo můžete sedačku stisknutím tlačítka otočit ve směru jízdy, jakmile je vaše dítě dostatečně velké. Bez ohledu na to, zda chce vaše dítě zvědavě pozorovat okolní svět nebo klidně spát, lze autosedačku Dualfix 2 R s několika naklápěcími polohami nastavit na polohu, která je pro vaše dítě v danou chvíli nejpohodlnější. Dokonce i za jízdy.
8 990
BRITAX RÖMER autosedačka King II Graphite Marble BRR022326GM

BRITAX RÖMER autosedačka King II Graphite Marble BRR022326GM

Společně s bezpečím a pohodlím, KING II obsahuje integrovanou boční a přední ochranu pro ještě bezpečnější jízdu. Několik naklápěcích poloh zajišťuje komfortní cestu pro vaše spící dítě. Navíc díky patentovanému systému napnutí bezpečnostních pásů s naklápěcí plochou sedadla umožňuje vždy bezpečnou a bezproblémovou instalaci. Dokonalá kompatibilita snadná instalace. Přizpůsobivá a snadno instalovatelná autosedačka KING II je schválena pro použití v každém vozidle s 3-bodovými bezpečnostními pásy. Naklápěcí sedačka umožňuje jednodušší přístup a dobrou viditelnost při upravování bezpečnostního pásu Jakmile je bezpečnostní pás nastaven a zacvaknut, sedačka automaticky napne bezpečnostní pás a zajistí tak bezpečné připoutání.
4 990
BRITAX RÖMER Autosedačka King II Black BRR022326

BRITAX RÖMER Autosedačka King II Black BRR022326

Společně s bezpečím a pohodlím. KING II obsahuje integrovanou boční a přední ochranu pro ještě bezpečnější jízdu. Několik naklápěcích poloh zajišťuje komfortní cestu pro vaše spící dítě. Navíc díky patentovanému systému napnutí bezpečnostních pásů s naklápěcí plochou sedadla umožňuje vždy bezpečnou a bezproblémovou instalaci. Dokonalá kompatibilita snadná instalace. Přizpůsobivá a snadno instalovatelná autosedačka KING II je schválena pro použití v každém vozidle s 3bodovými bezpečnostními pásy. Naklápěcí sedačka umožňuje jednodušší přístup a dobrou viditelnost při upravování bezpečnostního pásu. Jakmile je bezpečnostní pás nastaven a zacvaknut, sedačka automaticky napne bezpečnostní pás a zajistí tak bezpečné připoutání.
4 190
ZOPA autosedačka Voyager 360 ZOP022485

ZOPA autosedačka Voyager 360 ZOP022485

NOVINKA. Otočná autosedačka do 105cm výšky dítěte. Testováno v Německu.
6 490
BRITAX RÖMER autosedačka Romer Dualfix M i-Size Black Ash BRR022732B

BRITAX RÖMER autosedačka Romer Dualfix M i-Size Black Ash BRR022732B

Sedačka pro náročné DUALFIX M i-SIZE, vhodná pro děti od 61 do 105 cm, je mezi dětskými autosedačkami žhavou novinkou, a to hlavně pro svou flexibilitu a kvalitní provedení. Díky rotaci o 360° ji můžete používat libovolně v obou směrech. Usazení a připoutání dítěte s pomocí bočního natáčení ke dveřím auta totiž nikdy nebylo jednodušší. Navíc, autosedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými jedinečnými vlastnostmi, ale i designem, za který získaly ocenění. Proto se těšte, vaše jízda bude nejen bezpečná, ale i stylová! Úhel otáčení: 360 stupně Váha výrobku: 15 kg
10 790

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací