BRITAX Boční ochrana Flexible Sict pro Advansafix II/III SICT

BRITAX Boční ochrana Flexible Sict pro Advansafix II/III SICT

BRITAX RÖMER Upravitelná boční ochrana SICT Boční ochrana autosedačky SICT slouží jako zesilující ochranný prvek před bočním nárazem. Je flexibilní a lze upevnit na tu stranu autosedačky, která je nejblíže dveřím. Snadné použití v různých automobilech. Spolucestujícím dopřeje více prostoru. Kompatibilní s: ADVANSAFIX II.
1 290
BRITAX Top Tether - přídavný pás pro Duo Plus

BRITAX Top Tether - přídavný pás pro Duo Plus

BRITAX Top Tether přídavný pás pro autosedačku DUO PLUS Pás Top Tether přidává k zajištění autosedačky třetí kotevní bod, čímž ještě zvyšuje bezpečí dítěte v sedačce. Upevňuje se shora a v případě autonehody výrazně omezuje rotační pohyb sedačky a tím i pohyb dítěte směrem dopředu. Pro použití s autosedačkou DUO PLUS.
990
BRITAX Fixing Tether - přídavný pás pro Multi-Tech II/III/Max-Way

BRITAX Fixing Tether - přídavný pás pro Multi-Tech II/III/Max-Way

BRITAX Top Tether přídavný pás pro autosedačku MULTI-TECH II Pás Top Tether přidává k zajištění autosedačky třetí kotevní bod, čímž ještě zvyšuje bezpečí dítěte v sedačce. Upevňuje se shora a v případě autonehody výrazně omezuje rotační pohyb sedačky a tím i pohyb dítěte směrem dopředu. Pro použití s autosedačkou Multi-Tech II.
749
ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

- Drží bezpečnostní pásy uzavřené a zabezpečené - Speciální povrchová úprava udržuje zámek na svém místě, aby neklouzal - Pro všechny pásy s šířkou až do 38mm - Snadná instalace na bezpečnostní pásy - Rychle odepínací/zavírací spona pro snadné zacházení - Rozměry: 14,5 x 4,2 cm Pro větší bezpečnost vašich dětí při cestách v autosedačkách je tu zámek bezpečnostních pásů. Je vyrobený z neklouzavého materiálu, takže zůstává celou dobu na svém místě a nikam se neposouvá. Snadno se instaluje, zapíná i rozepíná. Zámek je vhodný pro všechny pásy až do šířky 38 mm. Materiál: - 100 ABS
149
DIAGO Polstrování pásů Cuddly Bunny, 30080

DIAGO Polstrování pásů Cuddly Bunny, 30080

Polstrování pásů Cuddly Bunny poskytuje pohodlí a milý design. Polstrování bezpečně chrání proti řezání pásů a popruhů. Může být použito oboustranně. Červenou i barevnou stranou nahoru. Obě strany jsou stejně měkké a plyšové. Polstrování se snadno připevní k bezpečnostním pásům dítěte pomocí suchých zipů. Polstrování může být připevněno nejen k bezpečnostním pásům, ale i k dalším pásům, které by mohly dítě řezat včetně batohů a tašek. Polstrování pásů Cuddly Bunny lze prát na jemný program v pračce. Komfort: Snadné upevnění pomocí suchého zipu Extra: Oboustranně použitelné Materiál: Měkký plyš, lze prát v pračce. Obsah: 2 kusy
0

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací