Bluetooth handsfree headset EXPAND (dosah 0,9 km), SENA EXPAND-02

Bluetooth handsfree headset EXPAND (dosah 0,9 km), SENA EXPAND-02

S tímto Bluetooth headsetem můžete: Komunikovat až se 4 headsety nejen od stejného výrobce díky použití Universal Intercom protokolu až do vzdálenosti 900 metrů Ovládat handsfree mobilní telefon díky hlasovým příkazům v AJ Poslouchat oblíbenou hudbu - jak z Bluetooth mobilního telefonu tak z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače Headset je ideální i pro veškeré outdoorové sporty - běh, běžky, cyklistiku, paragliding, windsurfing, lezení po skalách, motokáry apod. nejezdá se o headset do motocyklové přilby Robustní konstrukce je odolná proti vodě a potu Vždy čistý zvuk díky technologii Advanced Noise Control která v hlasitém prostředí automaticky zesílí zvuk jdoucí ze sluchátek Balení obsahuje: Expand headset USB kabel na přenos dat a dobíjení Molitanovou ochranu mikrofonu Molitanovou ochranu sluchátek Specifikace: Obecné: Stand-by doba: 7 dní Max. doba použití: 10 hodin Teplotní rozpětí: - 10C až 55C Rozměry a hmotnosti: 145 mm x 115 mm x 78 mm, 90 g Bluetooth: Headset Profile HSP Hands-free Profile HFP Advanced Audio Distribution Profile A2DP Audio Video Remote Control Profile AVRCP Bluetooth 3.0 Interkom: pracovní vzdálenost až do 900 metrů v otevřeném terénu Audio: Advanced Noice Control Redukce hluku větru Baterie: Dobíjecí doba: 2,5 hodiny Typ: Lithium polymer Certifikáty: CE, FCC, IC Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
4 515
Bluetooth handsfree outdoor headset SPH10 (dosah 0,9 km), SENA SPH10-10

Bluetooth handsfree outdoor headset SPH10 (dosah 0,9 km), SENA SPH10-10

Pro všechny kdo mají hlavu a uši. Helma není třeba. SENA SPH10 je outdoor headset, není tedy primárně určen vysloveně pro motorky, jeho hlavním polem působnosti budou veškeré nejen outdoorové sporty a činnosti. Cokoliv tedy děláte a potřebujete si u toho povídat, můžete dělat s SPH10. Po spárování s mobilním telefonem s Bluetooth, SPH10 v sobě soustředí obvyklé funkce handsfree komunikátoru: - poslech oblíbené hudby MP3 nebo rádio, záleží čím je mobilní telefon nebo MP3 přehrávač vybaven - příjem pokynů z GPS navigace - interkom až se 3 dalšími kolegy s headsetem - dosah 900 metrů v otevřeném terénu - handsfree ovládání mobilního telefonu - hlasové ovládání k dispozici v angličtině, italštině, němčině, francouzštině a španělštině Hlavní vlastností SPH10 je robustní konstrukce a jednoduché ovládání velkými tlačítky a také excelentní kvalita zvuku, standardní funkcí je zvýšení hlasitosti v hlučném prostředí, funkce Advanced Noise Control se pak postará o ztlumení rušivých zvuků na pozadí. Každý audio zdroj má pak svou vlastní oddělenou hlasitost kterou si můžete regulovat. Díky funkci Universal Intercom se pak SENA SPH10 domluví i s headsety jiných značek. Je vodě odolný, doba hovoru může být až 10 hodin a ve stand-by režimu vydrží až 7 dní. Pokud se zaregistrujete na stránkách SENA, budete mít pak přístup ke každé aktualizaci SW která se Vašeho headsetu bude týkat. Specifikace: Obecné: - Stand-by doba: 7 dní - Max. doba hovoru: 10 hodin - Teplotní rozpětí: - 10C až 55C - Rozměry a hmotnosti: 145 mm x 115 mm x 73 mm, 110 g Bluetooth: - Headset Profile HSP - Hands-free Profile HFP - Advanced Audio Distribution Profile A2DP - Audio Video Remote Control Profile AVRCP - Bluetooth 3.0 Interkom: pracovní vzdálenost až do 900 metrů v otevřeném terénu Audio: - Advanced Noice Control - Redukce hluku větru - Vestavěný SBC kodek Baterie: - Dobíjecí doba: 2,5 hodiny - Typ: Lithium polymer Certifikáty: CE, FCC, IC Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
0
lyžařská přilba s headsetem Latitude S1, SENA (matná černá) LTS1-MB00

lyžařská přilba s headsetem Latitude S1, SENA (matná černá) LTS1-MB00

SENA LATITUDE S1. Lyžařská/snowboard přilba s integrovaným headsetem. Přilba: s integrovaným Bluetooth headsetem můžete pohodlně komunikovat, poslouchat hudbu, či ovládat hovory ze svého mobilního telefonu headset je integrován tak aby co nejméně zasahoval do vzhledu a funkčnosti přilby, na přilbě je tedy pouze 1 otočné kolečko Jog Dial skořepina je z ABS plastu s EPS vložkou vnitřní síťovaná výstelka se sametovým polstrováním pro udržení tepla a pohodlí v náročných klimatických podmínkách hlavní řemínek nylon/kůže se zapínáním na přesku, týlový upínací systém nastavitelný ventilační systém poutko v zadní části přilby pro fixaci řemínku brýlí hmotnost 640 g velikost M ECE homologace Headset: dosah až 1 km v otevřeném terénu možnost komunikace až se 3 dalšími přilbami nebo headsety integrovaný mikrofon a sluchátka HD kvality maximální doba hovoru: 8 hodin dobíjecí doba: 3 hodiny nastavení pomocí SENA Smartphone App Velikosti: M: obvod hlavy 55 - 59 cm L: obvod hlavy 59 - 62 cm
0

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací