Bluetooth handsfree headset SF4 (dosah 1,2 km), SENA (sada 2 jednotek) SF4-02D

Bluetooth handsfree headset SF4 (dosah 1,2 km), SENA (sada 2 jednotek) SF4-02D

SENA SF4 je základní Bluetooth headset pro všechny kteří jezdí nejčastěji ve dvou až čtyřech lidech. Prostě když si chcete povídat. Díky technologii Bluetooth jsou k dispozici klasické vlastnosti headsetů SENA: komunikovat až se 4 dalšími headsety do vzdálenosti až 1200 metrů v otevřeném terénu Handsfree ovládání mobilního telefonu Příjem pokynů z navigace Poslech oblíbené hudby - nejen z Bluetooth mobilního telefonu ale i z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače Headset má vestavěné FM rádio včetně RDS systému a paměti na 10 stanic novinka: řada SF od SENY mluví česky kromě SFR !!! pro tuto funkci je nutno aktualizovat firmware na poslední verzi Nové schopnosti SENY SF: Audio Overlay: narozdíl od Audio Multitasking kdy má interkom vždy vyšší hlasitost než např. poslech MP3 nebo pokyny z navigace umí Audio Overlay přiřadit jak interkomu tak i např. poslechu MP3 stejnou úroveň hlasitosti rychlodobíjení možnost vypnutí mikrofonu Součástí balení je vždy jak ohebný tak i pevný mikrofon, headset se tedy hodí jak pro uzavřené tak i pro otevřené či integrální přilby. Specifikace: Obecné: Max. doba použití: 13 hodin Teplotní rozpětí: - 10C až 55C Hmotnost: cca 35 g Bluetooth: Headset Profile HSP Hands-free Profile HFP Advanced Audio Distribution Profile A2DP Audio Video Remote Control Profile AVRCP Bluetooth 4.1 Audio: Potlačení hluku na pozadí Baterie: Dobíjecí doba: 1,5 hodiny Rychlofobíjení: 30 minut postačí pro 4 hodiny provozu Typ: Lithium polymer Certifikáty: CE, FCC, IC Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
10 417
Bluetooth handsfree headset 10U pro integrální přilby Arai (dosah 1,6 km), SENA 10U-AR-11

Bluetooth handsfree headset 10U pro integrální přilby Arai (dosah 1,6 km), SENA 10U-AR-11

Tento headset je speciálně navržený pro motocykly, a díky Bluetooth technologii s ním můžete: - Komunikovat až se 4 headsety nejen od stejného výrobce díky použití Universal Intercom protokolu až do vzdálenosti 1600 metrů - Ovládat handsfree mobilní telefon díky hlasovým příkazům v AJ - Přijímat pokyny z navigace - Poslouchat oblíbenou hudbu - nejen z Bluetooth mobilního telefonu nebo z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače, ale i z vestavěného FM rádia Headset je určen speciálně k montáži do všech integrálních přileb Arai, jednotlivé komponenty jsou navrženy výhradně dle vnitřní části této konkrétní přilby, vně přilby tedy není headset absolutně vidět. Vždy čistý zvuk díky technologii Advanced Noise Control která v hlasitém prostředí automaticky zesílí zvuk jdoucí ze sluchátek. Po registraci přístup k upgrade firmwaru. Balení obsahuje: - 10U headset baterie, anténa, reproduktory, pevný mikrofon včetně ovládání headsetu - Úchyty na reproduktory do přilby - Micro USB datový a dobíjecí kabel - dálkové ovládání na řídítka SENA Handlebar Remote Control Specifikace: Obecné: - Max. doba hovoru: 10 hodin - Teplotní rozpětí: - 10C až 55C - Rozměry a hmotnosti: 77 mm x 68 mm x 58 mm Bluetooth: - Headset Profile HSP - Hands-free Profile HFP - Advanced Audio Distribution Profile A2DP - Audio Video Remote Control Profile AVRCP - Bluetooth 4.1 Interkom: pracovní vzdálenost až do 1600 metrů v otevřeném terénu Audio: - Advanced Noice Control - Redukce hluku větru FM rádio včetně RDS, frekvence 64 - 108 MHz, paměť na 10 stanic včetně funkce automatického hledání Baterie: - Dobíjecí doba: 3 hodiny - Typ: Lithium polymer Certifikáty: CE, FCC, IC Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
7 980
HD sluchátka pro headsety 5S /10CPro / 10CEVO, SENA SC-A0326
1 285
Bluetooth handsfree headset SF2 (dosah 0,8 km), SENA (sada 2 jednotek) SF2-02D

Bluetooth handsfree headset SF2 (dosah 0,8 km), SENA (sada 2 jednotek) SF2-02D

SENA SF2 je základní Bluetooth headset pro všechny kteří jezdí nejčastěji ve dvou na jedné motorce nebo pro dvě motorky. Prostě když si chcete povídat. Díky technologii Bluetooth jsou k dispozici klasické vlastnosti headsetů SENA: komunikovat s dalším headsetem do vzdálenosti až 800 metrů v otevřeném terénu Handsfree ovládání mobilního telefonu Příjem pokynů z navigace Poslech oblíbené hudby - nejen z Bluetooth mobilního telefonu ale i z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače Headset má vestavěné FM rádio včetně RDS systému a paměti na 10 stanic model SF2 má nově 2 sady sluchátek: standardní a nově i HD sluchátka která poskytují kvalitnější a hlasitější zvuk novinka: řada SF od SENY mluví česky kromě SFR !!! pro tuto funkci je nutno aktualizovat firmware na poslední verzi Nové schopnosti SENY SF: Audio Overlay: narozdíl od Audio Multitasking kdy má interkom vždy vyšší hlasitost než např. poslech MP3 nebo pokyny z navigace umí Audio Overlay přiřadit jak interkomu tak i např. poslechu MP3 stejnou úroveň hlasitosti rychlodobíjení možnost vypnutí mikrofonu Součástí balení je vždy jak ohebný tak i pevný mikrofon, headset se tedy hodí jak pro uzavřené tak i pro otevřené či integrální přilby. Specifikace: Obecné: Max. doba použití: 13 hodin Teplotní rozpětí: - 10C až 55C Hmotnost: cca 35 g Bluetooth: Audio: Baterie: Certifikáty: CE, FCC, IC Headset Profile HSP Hands-free Profile HFP Advanced Audio Distribution Profile A2DP Audio Video Remote Control Profile AVRCP Bluetooth 4.1 Potlačení hluku na pozadí Dobíjecí doba: 1,5 hodiny Rychlofobíjení: 30 minut postačí pro 4 hodiny provozu Typ: Lithium polymer Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
7 985
Bluetooth handsfree headset 30K (dosah 2 km) + WiFi dokovací stanice, SENA 30K-10

Bluetooth handsfree headset 30K (dosah 2 km) + WiFi dokovací stanice, SENA 30K-10

SENA 30K WiFi dokovací stanice Komunikační interkom na motorku Evoluce v komunikaci motorkářů Headset SENA 30K je speciální komunikační zařízení navržené přímo pro motorkáře jezdící ve skupinách. Interkom se instaluje přímo na helmu a v balení naleznete dva typy mikrofonů pevný a ohebný pro bezproblémovou montáž na uzavřenou či vyklápěcí přilbu. Interkom do helmy se ovládá stisknutím jediného tlačítka, které aktivuje komunikaci s ostatními jezdci ve skupině prostřednictvím bezdrátové technologie SENA Mesh Intercom. 2 režimy párování K dispozici jsou 2 komunikační režimy pro maximálně jednoduché párování uživatelů. Ve veřejném módu je zajištěna stabilní komunikace neomezeného počtu jezdců na vzdálenost 1,6 km. V soukromém módu může aktivně komunikovat 16 jezdců na vzdálenost až 8 km. Ostatní účastníci mohou pouze poslouchat, což je ideální např. pro instruktážní jízdy. Klíčové vlastnosti interkomu na motorku SENA 30K WiFi dokovací stanice Technologie SENA Mesh Intercom s dosahem 1,6 km Bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 Advanced Noise Control s automatickým zesílením při zvýšeném okolním hluku Možnost spárování s chytrým telefonem Streamování hudby a poslech FM rádia Příjem pokynů z GPS navigace Funkce handsfree Li-Pol baterie s dobou dobíjení 1,5 hodiny Rychlodobíjení 20 minut - 5 hod. Bluetooth intercom, 3 hod. Mesh intercom Dva procesory pro bezproblémový multitasking Interkom do helmy SENA 30K využívá dva samostatné procesory, které zajistí bezproblémový multitasking, díky čemuž můžete pohodlně komunikovat s ostatními jezdci a zároveň poslouchat hudbu či pokyny z navigace. Jeden procesor ovládá Bluetooth rozhraní, druhý je určený pro technologii Mesh Intercom, která zajistí vynikající stabilitu připojení všech jezdců. V případě, že se motorkář ztratí z dosahu, zařízení aktivně vyhledává jeho ztracený signál a po opětovném získání jezdce automaticky připojí ke skupině. Dokovací WiFi stanice Zbrusu nová dokovací stanice s WiFi rozhraním po nastavení v mobilní aplikaci 30K Utility zajistí automatickou nebo manuální aktualizaci firmware zařízení v průběhu jeho dobíjení. Získáte tak nejnovější funkce a vylepšení pro bezproblémový provoz interkomu. Obsah balení Interkom do přilby SENA 30K Dokovací WiFi stanice Speciální držák na přilbu Reproduktory do přilby Pevný Mikrofon Ohebný mikrofon Micro USB datový a dobíjecí kabel Audio kabel 2,5 redukce do 3,5 mm jack Ochranné molitanové návleky na mikrofon Držák pevného mikrofonu Imbusový klíč Upevňovací pásky pro držáky, reproduktory a mikrofony Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
10 531
HD sluchátka pro headsety 50S / 30K / 20S, SENA SC-A0325
1 285
Bluetooth handsfree headset 10S (dosah 1,6 km), SENA (sada 2 jednotek) 10S-01D

Bluetooth handsfree headset 10S (dosah 1,6 km), SENA (sada 2 jednotek) 10S-01D

SENA 10S Vylepšený design s vynikajícím výkonem Headset SENA 10S je moderní komunikační zařízení učené pro instalaci na motocyklové přilby. Díky bezdrátové Bluetooth technologie zajistí bezproblémovou komunikaci skupiny až 4 jezdců na vzdálenost 1,6 km. Interkom do helmy, který se ovládá stisknutím jediného tlačítka, se postará o kvalitní přenos zvuku v HD kvalitě s funkcí redukce hluku větru a automatickým zesílením při zvýšené hladině okolních ruchů. . Klíčové vlastnosti interkomu na motorku SENA 10S - sada 2 ks Bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 Komunikace až se 4 zařízeními na vzdálenost 1,6 km Advanced Noise Control s automatickým zesílením při zvýšeném okolním hluku Možnost spárování s chytrým telefonem Funkce handsfree Příjem pokynů z GPS navigace FM rádio s pamětí na 10 stanic Streamování hudby z mobilního zařízení Li-Pol baterie s výdrží 12 hodin stand-by 10 dní Doba dobíjení 3 hodiny Funkce Audio Multitasting Díky této funkci budete moci poslouchat zvuk ze dvou zdrojů zároveň, což zajistí bezproblémovou komunikaci s ostatními jezdci i během streamování hudby, poslechu FM rádia či pokynů z GPS navigace. Na jedno dobití je zajištěna výdrž baterie až na 12 hodin používání. Doba dobíjená zabere cca 3 hodiny. Spárování s mobilním telefonem Interkom na motorku SENA 10S snadno spárujete s vašim mobilní zařízením přes bezdrátové Bluetooth rozhraní. K dispozici je uživatelsky příjemná mobilní aplikace Sena Headset dostupná pro iOS a Android, která umožní pohodlné nastavení zařízení a poskytne přístup k rychlému průvodci. Obsah balení 2 interkom do přilby SENA 10S 2 speciální držák na přilbu 2 reproduktory do přilby 2 pevný mikrofon 2 ohebný mikrofon 2 micro USB datový a dobíjecí kabel 2 ochranné molitanové návleky na mikrofon 2 držák pevného mikrofonu 2 micro USB nabíječka do 12V zásuvky motocyklu 2 imbusový klíč 2 upevňovací pásky pro držáky, reproduktory a mikrofony Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
11 726
Bluetooth adaptér +Mesh, SENA B2M-01

Bluetooth adaptér +Mesh, SENA B2M-01

Bezdrátový adaptér SENA Mesh. Vytvoří Mesh síť ke všemu co má Bluetooth 4.1 Popis: jakýkoliv SENA headset s Bluetooth verze 4.1 nyní může využívat Mesh technologii poprvé představenou u headsetu 30K Mesh technologie znamená že se nemusíte párovat s každým headsetem přes Bluetooth pokud jste v dosahu 800 m od adaptéru Mesh, automaticky jste spojen s ostatními headsety nebo s přilbami Momentum / Savage bez nutnosti párování pokud jste naopak mimo dosah, jakmile se vrátíte jste opět automaticky připojen ve veřejném módu může mít skupina neomezený počet členů, spojeni budou jednoduše všichni v dosahu 800 m Technické detaily: teplotní rozpětí: -10C až 55C rozměry: 45 mm x 187 mm x 26 mm hmotnost 60 g maximální doba hovoru 13 hodin dobíjecí doba 2 hodiny Bluetooth 4.1 certifikáty: CE, FCC, IC
3 288
Bluetooth handsfree headset 3S pro skútry pro integrální přilby (dosah 0,2 km), SENA 3S-W

Bluetooth handsfree headset 3S pro skútry pro integrální přilby (dosah 0,2 km), SENA 3S-W

Sluchátka, mikrofon a jednoduchá konstrukce a ovládání. Nic víc není potřeba. SENA 3S je univerzální entry level komunikátor vhodný nejen pro motocykly, čtyřkolky, ale i pro skútry. Díky technologii Bluetooth jsou k dispozici klasické vlastnosti komunikátorů SENA: - Komunikace s druhým headsetem až do vzdálenosti 200 metrů - Handsfree ovládání mobilního telefonu - Příjem pokynů z navigace - Poslech oblíbené hudby - nejen z Bluetooth mobilního telefonu ale i z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače Vyrábí se v následujících variantách: 1 pro otevírací přilby s pevným mikrofonem ovládání je na mikrofonu 2 pro integrální přilby s pevným mikrofonem ovládání je na přilbě 3 pro integrální přilby s tenkým mikrofonem ovládání je na přilbě Specifikace: Obecné: - Stand-by doba: 7 dní - Max. doba použití: 8 hodin - Teplotní rozpětí: - 10C až 55C - Hmotnost: cca 50 g Bluetooth: - Headset Profile HSP - Hands-free Profile HFP - Advanced Audio Distribution Profile A2DP - Audio Video Remote Control Profile AVRCP - Bluetooth 3.0 Interkom: pracovní vzdálenost až do 200 metrů v otevřeném terénu Audio: - Potlačení hluku na pozadí - Redukce hluku větru - Vestavěný SBC kodek Baterie: - Dobíjecí doba: 2,5 hodiny - Typ: Lithium polymer Certifikáty: CE, FCC, IC Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.
2 912

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací