Nosiče kol na tažné zařízení

Cenově vycházejí dráž, ale nespornou výhodou je jejich jednoduchá montáž, kterou zvládne i netechnický typ. Převezete na nich až čtyři kola a nosič můžete používat na jakémkoliv autě vybaveném tažným zařízením. Když budete mít kola usazená v nosiči, tak díky funkci sklopení otevřete i kufr auta. U některých typů automobilů může být zhoršený výhled zadním oknem, proto je dobré si tento typ nosiče vyzkoušet na svém autě. Stačí přijet k některé prodejně Autodílů Meteor a specializovaní prodejci vám rádi pomohou i poradí. Pro ty, kteří mají rádi jednoduché a velmi praktické věci, potěší zajisté skládací nosič značky Thule EasyFold. Nainstalujete ho, jak se říká, levou zadní. Díky odnímatelným držákům rámu snadno kola upevníte téměř bez námahy. Díky své dobré konstrukci a skladnosti nosič lehce složíte do kufru auta. Jeho nevýhodou je to, že ho nemůžete rozšířit. Takže si musíte dopřed promyslet, na kolik kol ho budete využívat. V tomto případě můžete mít nosič na dvě nebo na tři kola. Čtvrté sem už nedáte. Je to z toho důvodu, že je konstruován na přepravu elektrokol a těžkých horských kol, a to čtvrté kolo by už překročilo hranici zatížení.

Nosiče kol na páté dveře

Tato varianta je vhodná pro ty, kteří nechtějí s koly manipulovat ve výšce a zároveň nemají tažné zařízení. Abyste si byli jistí, že pořídíte takový, který vyhovuje vašemu autu, je dobré si nechat v Meterou poradit. Nosič nesmí zakrývat SPZ a zadní světla. Výhodou je snadné upínání kol, nevýhodou omezený výhled zadním oknem. Nedá se říct, že je to univerzální nosič pro všechna auta, proto je nutné dopředu vědět, na který typ ho chcete umístit.

Přijďte si vybrat nosič na kola přímo pro vaše auto. Bez starostí, bez zbytečného řešení a ztráty času hledáním, který je ten pravý.

 

Thule nosič kol easyfold xt934 TH934

Thule nosič kol easyfold xt934 TH934

Skládací nosič na tažné zařízení. Max počet jízdních kol: 3 jízdní kola nebo elektrokola.
18 999
Thule Nosič kol Euroclassic G6 TH929

Thule Nosič kol Euroclassic G6 TH929

Thule EuroClassic G6 929 je nosič kol na tažné zařízení určený pro přepravu 3 kol. Thule 929 se snadno připevní k tažnému zařízení pouhým pohybem páky. Zdokonalené růžice s indikátorem momentu utažení Thule AcuTight cvaknou, jakmile je kolo optimálně upevněno. Thule 929 má široký úhel odklopení a umožňuje plné otevření velkých zadních dveří. Max. nosnost je 25 kg/kolo, nabízí přepravu elektro kol.
14 834
Wjenzek nosič 4 kol na tažné zařízení VARIANT3PLUS1

Wjenzek nosič 4 kol na tažné zařízení VARIANT3PLUS1

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Variant 3plus1, občas nazývaný také jako nosič kol na kouli, je určen k přepravě až 4 jízdních kol. Tento držák kol na tažné zařízení byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost při přepravě jízdních kol. Současně bylo našim cílem zachovat jeho praktičnost a jednoduché používání.
9 490
Thule nosič kol VeloSpace XT 3 pro 3-4kola TH939

Thule nosič kol VeloSpace XT 3 pro 3-4kola TH939

Univerzální nosič kol pro všechny typy jízdních kol – od elektrokol a fatbiků po malá dětská jízdní kola.
16 999
Thule adaptér pro 4. kolo pro nosič Thule VeloCompact 926 TH9261

Thule adaptér pro 4. kolo pro nosič Thule VeloCompact 926 TH9261

Rozšiřující adaptér pro řadu VeloCompact 926.
3 990
Thule nosič kol na zadní dveře 3 kola Freeway TH968

Thule nosič kol na zadní dveře 3 kola Freeway TH968

Rychlé sestavení a stabilní řešení pro přepravu 3 jízdních kol. - Snadná instalace s jedinečným systémem - Snadno se dá uložit. - Dobře se hodí pro modely sedan. - Max. počet jízdních kol: 3. - Nosnost: 45 kg. - Hmotnost 6 kg. - Držák upevnění: nastavitelná ramínka. - Vhodný pro velikosti rámu: všech velikostí. - Vhodný pro všechny velikosti kol. - Zámky na kolo a držák: Ne, ale s adaptérem 538. - otevření výklopných zadních dveří: Ano.
2 290
Thule Thule adaptér 3. kolo TH973-23 TH97323

Thule Thule adaptér 3. kolo TH973-23 TH97323

Rozšiřující adapter pro 3. kolo k nosiči na páté dveře Thule Backpac 973.
2 300
P
Thule půjčení nosiče Thule Velospace XT na 1den TH939P

Thule půjčení nosiče Thule Velospace XT na 1den TH939P

Jedná se o půjčení nosiče na 3 jízdní kola. Uvedená cena je za půjčení na 1 den při složení kauce 3000,- Kč.
0
Thule Nosič kol VeloCompact na 3 až 4 kola TH926

Thule Nosič kol VeloCompact na 3 až 4 kola TH926

Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky. Přidáním čtvrtého adaptéru pro jízdní kolo lze zvýšit kapacitu na 4 jízdní kola. Snadná montáž jízdních kol pomocí odnímatelných držáků kola s uzamykatelnými růžicemi. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem. Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami. Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů. Nosič je předem sestaven, nepotřebujete žádné nářadí. Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
14 999

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací