Nosiče kol na tažné zařízení

Velkou výhodou je jejich jednoduchá montáž, kterou zvládne každý. Převezete na nich až čtyři kola a nosič můžete používat na jakémkoliv autě vybaveném tažným zařízením. Když budete mít kola usazená v nosiči, tak díky funkci sklopení otevřete i kufr auta. U některých typů automobilů může být zhoršený výhled zadním oknem, proto je dobré si tento typ nosiče vyzkoušet na svém autě. Stačí přijet k některé prodejně Autodílů Meteor a specializovaní prodejci vám rádi pomohou i poradí s výběrem vhodný pro Váš vůz.

 

nosič kol na tažné zařízení skládací

nosič kol na tažné zařízení skládací

Chcete-li přepravovat těžká jízdní kola jako jsou MTB nebo E-kola, pak je BUZZ E-SCORPION 2 tou nejlepší volbou. Vysoká nosnost, plně skládací, snadno použitelný s velkou stabilitou, odolností a jednoduchostí v designu. Určen k přepravě 2 jízdních kol. Nosnost 60kg.
13 790
nosič kol na tažné zařízení skládací

nosič kol na tažné zařízení skládací

BUZZ EAZZY 4 je určen k přepravě 4 jízdních kol. Spolehlivý nosič na tažné zařízení se stylovým designem za přijatelnou cenu. Je vybaven plnou světelnou rampou s 13PIN zástrčkou. Namontujete jej na jakékoliv tažné zařízení a poskytuje nosnost až 60kg. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 15kg/2x20+20kg. Pokud nosič právě nepoužíváte, lze jej poskládat do kompaktních rozměrů.
13 999
nosič kol na tažné zařízení skládací

nosič kol na tažné zařízení skládací

BUZZ EAZZY 3 je určen k přepravě 3 jízdních kol. Spolehlivý nosič na tažné zařízení se stylovým designem za přijatelnou cenu. Je vybaven plnou světelnou rampou s 13PIN zástrčkou. Namontujete jej na jakékoliv tažné zařízení a poskytuje nosnost až 60kg. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 20kg. Pokud nosič právě nepoužíváte, lze jej poskládat do kompaktních rozměrů.
10 790
nosič kol na tažné zařízení skládací

nosič kol na tažné zařízení skládací

Nosič kol Buzz Eazzy 2 je ideální volbou pro převoz 2 jízdních kol. Nosič i s jízdními koly je výborně vyvážený a při sklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu. Nosič se dá uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí a poskytuje nosnost 40kg, max. 20kg každé jízdní kolo. Díky kompaktním rozměrům ve složeném stavu je nosič velmi dobře skladovatelný. Nosič je sklápěcí, tedy lze jej jednoduše sklopit pro snazší přístup do zavazadlového prosotru. Sklopení je samozřejmě možné i s naloženými jízdními koly. Nosič splňuje atest podle českých norem 8 SD 3701.Nosič je možné upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to bez použití nářadí.
9 490
nosič kol na tažné zařízení sklápěcí

nosič kol na tažné zařízení sklápěcí

BuzzRacer 4 značky Buzz Rack je určený na přepravu 4 jízdních kol. Základní, velmi spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení, vybavený plnou světelnou rampou. Konstrukčně BuzzRacer 4 vychází z modelů Eazzy a Quatro. Žlábky na kola jsou mohutnější pro lepší stabilitu při převozu jízdních kol. Nosič jízdních kol BuzzRacer 4 je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Nosič na tažném zařízení zabezpečíte uzamknutím. Mechanismus upínání zařízení na tažné splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.
9 990
Nosič kol Euroclassic G6

Nosič kol Euroclassic G6

Thule EuroClassic G6 929 je nosič kol na tažné zařízení určený pro přepravu 3 kol. Thule 929 se snadno připevní k tažnému zařízení pouhým pohybem páky. Zdokonalené růžice s indikátorem momentu utažení Thule AcuTight cvaknou, jakmile je kolo optimálně upevněno. Thule 929 má široký úhel odklopení a umožňuje plné otevření velkých zadních dveří. Max. nosnost je 25 kg/kolo, nabízí přepravu elektro kol.
14 990
Nosič kol VeloCompact na 3 až 4 kola

Nosič kol VeloCompact na 3 až 4 kola

Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky. Přidáním čtvrtého adaptéru pro jízdní kolo lze zvýšit kapacitu na 4 jízdní kola. Snadná montáž jízdních kol pomocí odnímatelných držáků kola s uzamykatelnými růžicemi. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem. Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami. Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů. Nosič je předem sestaven, nepotřebujete žádné nářadí. Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
15 990
nosič kol VeloSpace XT 2 na 2 kola

nosič kol VeloSpace XT 2 na 2 kola

Vlastnosti Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol. Přidáním adaptéru pro jízdní kolo Thule VeloSpace XT lze zvýšit kapacitu na 3 jízdní kola Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm. Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami až 4.7palcovými Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i
15 990
nosič 2 kol (elektro) na tažné zařízení

nosič 2 kol (elektro) na tažné zařízení

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Variant 2 ELEKTRO je určen k přepravě 2 jízdních kol. Držák kol na tažné zařízení byl vyvíjen tak, aby bylo dosaženo maximální bezpečnosti při přepravě kol. Současně bylo zachovat jeho snadné a praktické použití. Tento typ nosiče elektrokol na kouli je speciálně upraven pro snadnější převoz elektrokol. Toho je docíleno především rozšířenou roztečí mezi upnutými koly.
7 490

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací