BENBAT Háčkový organizér hvězdičky

BENBAT Háčkový organizér hvězdičky

Praktický pomocník, který zajistí, že rodiče i děti budou mít na cestách vše potřebné po ruce. Snadno a rychle ho připevníte na kočárek, autosedačku i přebalovací tašku a na jeho 2 bezpečné háčky zavěsíte oblíbenou hračku dítěte, muchláčka, dudlík, případně plenku či další. Organizér navíc pomáhá rozvíjet koordinaci dítěte. Přednosti organizéru v kostce Vhodný od narození Rozměry: délka 53,5 cm Snadná organizace hraček Rozvíjí koordinaci dítěte Možnost připevnění dalších hraček
239
BABY FEHN Aktivity spirála, Aiko & Yuki

BABY FEHN Aktivity spirála, Aiko & Yuki

S aktivity spirálou Aiko Yuki je děťátku zaručena dobrá nálada. Plyšové hračky se skvělou kombinací funkcí a barev zvou děťátko ke sledování, hraní a chytání. Chrastící kočka s poutacím prstencem, cvrlikající mrak se zrcátkem a pískající jednorožec s hryzátkem trénují v prvé řadě koordinaci ruka-oko a dále pomáhají při kousání zmírnit bolest dásní. Spirálu lze snadno připevnit k dětské autosedačce, kočárku, postýlce nebo ohrádce. Každá dlouhá jízda se tak pro dítě stane velkým dobrodružstvím!
649
BABY FEHN Aktivity řetěz, Aiko & Yuki

BABY FEHN Aktivity řetěz, Aiko & Yuki

Řetěz do kočárku Aiko Yuki udržuje dítě stále v dobré náladě. Mrak se zrcátkem a chrastítkem, chrastící kočka a pískací jednorožec děťátko zvou, aby se chytilo a cítilo. Trénuje tím tak první koordinaci ruka-oko a hravě je u ně podporováno sebepoznání. Díky svému snadnému a pružnému připevnění na kočárek, dětskou autosedačku, postýlku, kolébku nebo ohrádku je řetěz vhodný pro zábavu doma nebo na cestách.
0

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací