rychločistič 500ml

rychločistič 500ml

Servisní informace Servisní informace Servisní informace Servisní informace Univerzální čistič k rychlému čistění a odmaštění malých součástí v oblasti motorových vozidel a strojního průmyslu. Pro brzdy, spojky, převodovky a pro montážní a opravárenské práce. Odstraňuje olejové a mastné skvrny z podlah, látek a oděvů. objem : 500 ml , Typ kontejneru : Plechovka ,
120
HELLA PAGID Čistidlo na brzdy / spojky 8DX 355 370-001

HELLA PAGID Čistidlo na brzdy / spojky 8DX 355 370-001

objem : 500 ml , Typ kontejneru : Sprej , Číslo technické informace : 95001 ,
106
SUPERMAFRASOL uni čistič koncentrát

SUPERMAFRASOL uni čistič koncentrát

Dokonalé odmašťovadlo perfektně fungující na odolné nečistoty. Silný koncentrát určený k dalšímu ředění (1L výrobku na 70L vody). Tento univerzální výrobek můžete použít v mnoha odvětvích - na mytí podlah nebo strojů v autoservisech, průmyslu, kovovýrobě, autodopravě aj.). perfektně odstraňuje z pórů ty nejhouževnatější nečistoty včetně zapečených. Vysoce účinný i při čištění FAP (DPF) filtrů, AGR ventilů atd.
380
pohlcovač zápachu

pohlcovač zápachu

Účinně odstraňuje ze vzduchu všechny nepříjemné pachy, jako jsou od vaření, kouření, barev, toalety, trusu zvířat, plísní, kanalizace apod. Na rozdíl od jiných pohlcovačů pachy nemaskuje, ale skutečně absorbuje. Při výrobě byl použit francouzský patent neutralizátoru ODORKO.
80
Čistič výparníků Clim, 400 ml

Čistič výparníků Clim, 400 ml

Speciální pěna ve spreji se silnými desinfekčními účinky připravená pro snadné a rychlé čištění klimatizací. Atas Clim ničí choroplodné zárodky a baktérie, které jsou příčinu zápachu, slzení očí i dráždění dýchacích cest. Je jednoduchý v použití. Je parfémovaný a vystačí na několik použití.
294
čistič motorů Carlan 5l

čistič motorů Carlan 5l

Carlan čistič motorů je vysoce kvalitní průmyslový čistící a odmašťovací prostředek na silně znečistěné motory. Odmašťovací schopnosti tohoto výrobku jsou vyjímečné. Proto je logické jeho nasazení pro čistění motorů a odmašťování i jiných kovových součástí strojů a zařízení. Čistí i mastné podlahy a obklady výrobních hal. Dávkování: Pro mytí motorů silně znečistěných se používá neředěný. Pro běžné znečistění je možné ředit 1:1 - 1:2 s vodou pro čištění podlah atd. je možno používat ředěný 1:10 -1:20 s vodou. Použítí: Prostředek se nanese na znečistěný povrch, rozetře se a po několika minutách spláchne vodou.
450
MILIT 5L čistič motorů

MILIT 5L čistič motorů

Milit autočistič odstraňuje nečistoty z motorů a strojního zařízení, nalepený hmyz ze skel a karoserií automobilů.
360
aditivum nahrazující olovo 125ml

aditivum nahrazující olovo 125ml

Přísada do benzinu nahrazující olovo k aktivní ochraně ventilových sedel motoru. Použití: Obsah láhve 125 ml je určen pro ošetření 50 l bezolovnatého benzínu. Přidejte do nádrže před tankováním.
65
čistič motorů 0,5 l Carlan
99

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací