Pioneer autorádio pioneer smartphone s kabelem SPH10BT Ean: 0

  • Kód výrobce: SPH10BT
  • Objednací kód: PIO SPH10BT
  • Název: autorádio Pioneer Smartphone s kabelem
  • Ean: 0
  • 3 590

Včetně kabelu USB-C a Ligtning (iPhone)!!!

Pioneer SPH-10BT smartphone je navržen tak, aby vám umožnil používat funkce vašeho smartphonu bezpečně, rychle a přímo .

Prostě umístěte smartphone do integrované robustní kolébky a váš smartphone se změní na rozšíření vašeho autorádia o dytokový panelPomocí tlačítka přímého přístupu můžete používat své oblíbené aplikace, aniž byste se dotýkali svého smartphonu, čímž zajistíte bezproblémovou a bezpečnou jízdu kdekoli. Přidejte k tomu, že při připojení k nové aplikaci Pioneer Smart Sync nabízí různé úpravy barev a zvuku a vynikající zvukový zážitek .

Jednoduše připojte svůj smartphone, bezdrátově nebo kabelově, spárujte bezplatnou aplikaci Pioneer Smart Sync a vychutnejte si chytřejší, spojený zážitek z jízdy .


Pioneer Smart Sync * se připojuje k širokému spektru běžně používaných aplikací. Umožňuje vám snadný přístup ke všem aplikacím, které používáte denně, aniž by vás rušila z cesty . Pioneer Smart Sync je řešení , které vám pomůže vylepšit vaše smartphone . Budete si užívat jízdy, jak jste nikdy nezažili.

Stáhněte si aplikaci Smart Sync společnosti Pioneer na svůj smartphone, připojte svůj smartphone k základně a zobrazte a ovládejte data svého smartphonu.

 


Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací