na mytí disků kol Ean: 5906534009760

  • Kód výrobce: ROTON
  • Objednací kód: K2 ROTON
  • Název: na mytí disků kol
  • Ean: 5906534009760
  • 190

Extra účinný profesionální čistič disků kol vašeho plechového miláčka. Vedle běžných nečistot se velmi dobře zbavuje i hůře odstranitelného znečištění, jako jsou například kaly z brzdového obložení. Zároveň je jeho složení šetrné i k povrchu hliníkových ráfků a tak nehrozí nebezpečí poškrábání.

Během rozpouštění nečistot mění K2 Proton svou barvu na červenou - tzv. "krvácení kol" - což znamená, že znečištění už nelpí na disku a je možné je spláchnout vodou. Čistič se dodává v objemu 700 ml.

Související produkty

čistič disků kol

čistič disků kol

Bezpečný a účinný výrobek na čistění disků kol. Důkladně rozpouští a odstraňuje ty nejtěžší, hluboko usazené, nečistoty z disků kol a navrací hluboký lesk. Je speciálně doporučený pro hliníková kola. Felix používá rozprašovač nové generace, který umožňuje aplikovat přípravek v každé poloze a to i dnem vzhůru, což se dá využít i na těžko přístupných místech. Chrání před korozí, inovativní receptura výrobku zabezpečuje, že na povrchu kol se vytváří ochranná vrstva, která chrání proti korozi a ulehčuje opětovné čistění.
0

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací