×

Historie hledání

keramická leštěnka a vosk 500ml Ean: 5010322535901

  • Kód výrobce: TW53590
  • Objednací kód: TUW TW53590
  • Název: keramická leštěnka a vosk 500ml
  • Ean: 5010322535901
  • 439 363

Turtle Wax Hybrid Solutions Keramická leštěnka a vosk je jedinečná alternativa k tradičním vícestupňovým systémům pro korekci laku, která šetří čas. Tento přípravek je ideální pro ty, kdo hledají korekci a ochranu laku typu all-in-one, ale nemají čas potřebný pro vícestupňové systémy. Tato nová a inovativní technologie využívá jemná leštící činidla ve formě destiček, které čistí a odstraňují nedokonalosti laku, dále syntetický vosk a super hydrofobní polymery napuštěné SiO2 pro maximální ochranu, hloubku barvy, lesk a třpyt.

Ruční i strojní použití

Přípravek můžete nanést ručně nebo strojně a použít jej k odstranění jemných rýh, kruhových škrábanců a oxidace pro úžasnou korekci laku a trvanlivost v 1 kroku. 

Tento přípravek není doporučeno používat na gumové, vinylové nebo matné laky.

Opravuje, leští, voskuje

All-in-one složení přípravku přináší úžasnou čistotu, lesk a ochranu v jednom snadném kroku. Odstraňuje rýhy, kruhové škrábance a oxidaci pomocí jemných lešticích činidel.

5 předností keramické leštěnky

 

ALL-IN-ONE SLOŽENÍ

Opravuje lak, leští, voskuje a chrání vaše vozidlo v jednom snadném kroku. Odstraňuje rýhy, kruhové škrábance a oxidaci pomocí jemných lešticích činidel.

KERAMIKA

Super hydrofobní polymery a SiO2 polymery poskytují extrémní efekt beadingu a ochranu proti chemikáliím, která vydrží měsíce.

SYNTETICKÉ VOSKOVÉ POLYMERY

Hydroaktivní složení zlepšuje hloubku barvy a zanechává zrcadlový lesk a třpyt.

MÉNĚ JE VÍCE

S tímto vysoce účinným složením uděláte s trochou přípravku hodně práce. Vše, co potřebujete udělat, je nanést tenkou vrstvu přípravku.

SNADNÁ APLIKACE

Ať ruční nebo strojová, tento přípravek se snadno nanáší i odstraňuje. Pracujte po malých plochách o rozměrech 60 x 60 cm a přebytečný přípravek odstraňte suchou mikrovláknovou utěrkou. Chcete-li dosáhnout vysokého lesku, otřete povrch vlhkou mikrovláknovou utěrkou a vysušte.

 

Naši dodavatelé