O nás


O nás

O firmě AUTODÍLY METEOR s.r.o.

MR Poslední úprava 10.11.2017 06:30


Počátky firmy sahají do roku 1995, kdy byla otevřena první prodejna Martinem Rigó v Trnavě. V roce 1996 se přestěhovala do Třebíče na Brněnskou ulici a o rok později na ulici Stařečka. Dne 5. května 2003 došlo k rozšíření sortimentu s nově postavenou vlastní provozovnou na Hrotovické ulici. V dubnu 2004 se firma rozrostla o pobočku v Jihlavě, o rok později přibývají pobočky ve Žďáře nad Sázavou.

Rovněž v roce 2004 byla ve stejném prostoru založena i společnost Rimoto, která je zaměřena výhradně na prodej motocyklů, náhradních dílů a doplňků pro motorkáře. I tato firma se začala postupem času rozrůstat, proto byla ve stejné ulici postavena další maloobchodní prodejna.

V současné době je firma AUTODÍLY METEOR s.r.o. největším skladem autodílů na Vysočině, kdy až 90% objednávek je vykrýváno z vlastního skladu.

Vize naší společnosti

  • být preferovaným dodavatelem náhradních dílů do autoservisů, autosalónů a montážních firem v celé škále dodávaného sortimentu zboží
  • být kvalifikovaným a spolehlivým partnerem všech dodavatelů a společně s nimi maximalizovat úspěch při realizaci strategických cílů
  • být náročným zaměstnavatelem spravedlivě oceňujícím přínos a aktivitu svých spokojených zaměstnancůJohn

Martin Rigó

Jednatel a zakladatel společnosti

Je to zvláštní, ale práce mě stále i po těch letech baví a nedokážu si to bez ní představit

Jane

Tomáš Bělaška

Obchodní ředitel společnosti

 

Mike

Mike Ross

Architect

Phasellus eget enim eu lectus faucibus vestibulum. Suspendisse sodales pellentesque elementum.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací